Evocabank-ի Զորավար Անդրանիկ մասնաճյուղի շինարարություն
Զորավար Անդրանիկ 134/8 հասցեում գտնվող Evocabank մասնաճյուղի վերանորոգման և շինարարական նախագիծ՝ ինտերիերի ամբողջական հարդարման, ինժեներական աշխատանքների և ժամանակակից ֆունկցիոնալ լուծումների շեշտադրմամբ։
ՏեղանքԶորավար Անդրանիկ 134/8, Երևան, Հայաստան
Նախագծի շրջանակում Զորավար Անդրանիկ 134/8 հասցեում գտնվող Evocabank մասնաճյուղի վերանորոգման աշխատանքներն իրականացվել են մեր թիմի կողմից։ Նախագծի ընթացքում կատարվել են ինտերիերի ամբողջական հարդարման, ինժեներական և դիզայներական աշխատանքներ՝ ստեղծելով ժամանակակից, հարմարավետ և ֆունկցիոնալ միջավայր բանկի հաճախորդների և աշխատակիցների համար։ Աշխատանքների ընթացքում մենք կարևորել ենք որակը, մանրուքների ճշգրտությունը և ժամանակակից լուծումների կիրառումը։ Արդյունքում ապահովվել է բարձրակարգ, հուսալի և ներկայացուցչական միջավայր, որը համապատասխանում է Evocabank-ի պրոֆեսիոնալ կերպարին։
Վերանորոգել մասնաճյուղը և ստեղծել ժամանակակից, հարմարավետ ու ֆունկցիոնալ բանկային միջավայր հաճախորդների և աշխատակիցների համար։
Մեր թիմն իրականացրել է ինտերիերի ամբողջական հարդարման, ինժեներական և դիզայներական աշխատանքներ՝ ուշադրություն դարձնելով որակին, ճշգրտությանը և ժամանակակից շինարարական լուծումներին։

Evocabank Zoravar Andranik Branch Construction
Renovation and construction project for Evocabank’s branch at 134/8 Zoravar Andranik, focused on complete interior finishing, engineering works, and modern functional solutions.
Location134/8 Zoravar Andranik, Yerevan, Armenia
ClientEvocabank
Within the scope of the project, the renovation works of Evocabank’s branch located at 134/8 Zoravar Andranik were carried out by our team. The project included complete interior finishing, engineering, and design-related works aimed at creating a modern, comfortable, and functional environment for both bank customers and employees. Throughout the process, we focused on quality, precision in every detail, and the use of modern solutions. As a result, the branch received a high-class, reliable, and representative atmosphere that reflects the professional standards of Evocabank.
To renovate the branch and create a modern, comfortable, and functional banking environment for customers and employees.
Our team carried out complete interior finishing, engineering, and design-related works with attention to quality, precision, and modern construction solutions.