Evocabank-ի Հանրապետության 2 մասնաճյուղի շինարարություն
Հանրապետության 2 հասցեում գտնվող Evocabank-ի հերթական տարածքի վերանորոգման նախագիծ՝ ստեղծելով ժամանակակից, հարմարավետ և գեղագիտական բանկային միջավայր։
ՏեղանքՀանրապետության 2, Երևան, Հայաստան
Մենք ավարտեցինք Evocabank-ի ևս մեկ տարածքի վերանորոգումը Հանրապետության 2 հասցեում՝ ստեղծելով ժամանակակից, հարմարավետ և գեղեցիկ միջավայր։ Աշխատանքների ընթացքում մեծ ուշադրություն դարձվեց մանրուքներին՝ նոր ինտերիերի, հարմարավետ սպասասրահների և ժամանակակից լուծումների միջոցով, որոնք միավորված են մեկ նպատակի շուրջ՝ ստեղծել վստահելի միջավայր, որտեղ որակը միշտ կխոսի ինքն իր մասին։ Արդյունքում ձևավորվել է ֆունկցիոնալ, հյուրընկալ և վստահություն ներշնչող բանկային տարածք։
Վերանորոգել մասնաճյուղի տարածքը և ստեղծել հուսալի, ժամանակակից ու հարմարավետ բանկային միջավայր՝ մեծ ուշադրություն դարձնելով դետալներին։
Մեր թիմն իրականացրել է վերանորոգման աշխատանքները՝ կենտրոնանալով ինտերիերի որակի, հարմարավետ սպասասրահների և ժամանակակից ֆունկցիոնալ լուծումների վրա, ինչի արդյունքում ստեղծվել է նուրբ և վստահություն ներշնչող բանկային տարածք։

Строительные и ремонтные работы филиала Evocabank на площади Республики 2
Проект ремонта еще одного пространства Evocabank по адресу площадь Республики 2, с созданием современного, комфортного и эстетичного банковского пространства.
ЛокацияПлощадь Республики 2, Ереван, Армения
Мы завершили ремонт еще одного пространства Evocabank по адресу площадь Республики 2, создав современную, комфортную и эстетичную среду. В ходе работ особое внимание было уделено деталям: новому интерьеру, удобным зонам ожидания и современным решениям, объединенным одной целью — создать надежную среду, где качество говорит само за себя. В результате получилось функциональное, приятное и внушающее доверие банковское пространство.
Обновить пространство филиала и создать надежную, современную и комфортную банковскую среду с большим вниманием к деталям.
Наша команда выполнила ремонтные работы с акцентом на качество интерьера, удобные зоны ожидания и современные функциональные решения, в результате чего было создано аккуратное и внушающее доверие банковское пространство.