Evocabank-ի Հանրապետության 2 մասնաճյուղի շինարարություն
Հանրապետության 2 հասցեում գտնվող Evocabank-ի հերթական տարածքի վերանորոգման նախագիծ՝ ստեղծելով ժամանակակից, հարմարավետ և գեղագիտական բանկային միջավայր։
ՏեղանքՀանրապետության 2, Երևան, Հայաստան
Մենք ավարտեցինք Evocabank-ի ևս մեկ տարածքի վերանորոգումը Հանրապետության 2 հասցեում՝ ստեղծելով ժամանակակից, հարմարավետ և գեղեցիկ միջավայր։ Աշխատանքների ընթացքում մեծ ուշադրություն դարձվեց մանրուքներին՝ նոր ինտերիերի, հարմարավետ սպասասրահների և ժամանակակից լուծումների միջոցով, որոնք միավորված են մեկ նպատակի շուրջ՝ ստեղծել վստահելի միջավայր, որտեղ որակը միշտ կխոսի ինքն իր մասին։ Արդյունքում ձևավորվել է ֆունկցիոնալ, հյուրընկալ և վստահություն ներշնչող բանկային տարածք։
Վերանորոգել մասնաճյուղի տարածքը և ստեղծել հուսալի, ժամանակակից ու հարմարավետ բանկային միջավայր՝ մեծ ուշադրություն դարձնելով դետալներին։
Մեր թիմն իրականացրել է վերանորոգման աշխատանքները՝ կենտրոնանալով ինտերիերի որակի, հարմարավետ սպասասրահների և ժամանակակից ֆունկցիոնալ լուծումների վրա, ինչի արդյունքում ստեղծվել է նուրբ և վստահություն ներշնչող բանկային տարածք։

Evocabank Republic 2 Branch Construction
Renovation project for another Evocabank space at 2 Republic Square, creating a modern, comfortable, and visually refined banking environment.
We completed the renovation of another Evocabank space located at 2 Republic Square, creating a modern, comfortable, and visually appealing environment. Throughout the project, special attention was given to details, including the new interior, comfortable waiting areas, and modern solutions combined around one goal: to create a reliable environment where quality always speaks for itself. The result is a welcoming and functional banking space that reflects both comfort and trust.
To renovate the branch and create a reliable, modern, and comfortable banking environment with strong attention to detail.
Our team carried out the renovation works with a focus on interior quality, comfortable waiting areas, and modern functional solutions, resulting in a refined and trustworthy banking space.