Evocabank-ի Կիևյան մասնաճյուղի շինարարություն
Evocabank-ի Կիևյան մասնաճյուղի շինարարական, վերանորոգման և ներքին հարդարման նախագիծ՝ իրականացված թրենդային, ժամանակակից և ֆունկցիոնալ լուծումներով։
ՏեղանքԿիևյան, Երևան, Հայաստան
Evocabank-ի Կիևյան նոր մասնաճյուղն առանձնանում է թրենդային և գերժամանակակից լուծումներով։ Մասնաճյուղի վերանորոգման և ներքին հարդարման աշխատանքները նույնպես իրականացվել են մեր թիմի կողմից։ Նախագիծն իրականացվել է որակի, ֆունկցիոնալության և տարածքի տեսողական կերպարի նկատմամբ ուշադրությամբ։ Ժամանակակից շինարարական լուծումները և մանրակրկիտ կատարված հարդարման աշխատանքները նպաստել են ժամանակակից, հարմարավետ և ներկայացուցչական բանկային միջավայրի ստեղծմանը, որն արտահայտում է Evocabank-ի նորարարական կերպարը։
Իրականացնել նոր մասնաճյուղի վերանորոգման և ներքին հարդարման աշխատանքները ժամանակակից, թրենդային և ֆունկցիոնալ լուծումներով՝ պահպանելով պրոֆեսիոնալ բանկային միջավայր։
Մեր թիմն իրականացրել է վերանորոգման և ներքին հարդարման աշխատանքներ՝ ճշգրիտ կատարմամբ, ժամանակակից նյութերով և շինարարական մոտեցմամբ, որը կենտրոնացած է հարմարավետության, որակի և տեսողական ներդաշնակության վրա։

Строительные и отделочные работы филиала Evocabank на Киевян
Проект строительных, ремонтных и внутренних отделочных работ филиала Evocabank на Киевян, выполненный с применением трендовых, современных и функциональных решений.
ЛокацияКиевян, Ереван, Армения
Новый филиал Evocabank на Киевян отличается трендовыми и современными решениями. Работы по ремонту и внутренней отделке филиала также были выполнены нашей командой. Проект был реализован с вниманием к качеству, функциональности и визуальному характеру пространства. Современные строительные решения и аккуратно выполненные отделочные работы позволили создать современную, комфортную и представительскую банковскую среду, которая отражает инновационный образ Evocabank.
Выполнить ремонт и внутреннюю отделку нового филиала с применением современных, трендовых и функциональных решений, сохранив профессиональную банковскую атмосферу.
Наша команда выполнила ремонтные и внутренние отделочные работы с точным исполнением, современными материалами и строительным подходом, ориентированным на комфорт, качество и визуальную гармонию.