Evoca Bank մասնաճյուղ, Զորավար Անդրանիկ
Զորավար Անդրանիկ 134/8 հասցեում գտնվող Evoca Bank մասնաճյուղի վերանորոգման աշխատանքներ՝ ժամանակակից, հարմարավետ և ֆունկցիոնալ միջավայր ստեղծելու նպատակով։
Տեղանք
ՀաճախորդEvoca Bank
Նախագծի շրջանակում Զորավար Անդրանիկ 134/8 հասցեում գտնվող Evoca Bank մասնաճյուղի վերանորոգման աշխատանքներն իրականացվել են մեր թիմի կողմից։ Նախագծի ընթացքում կատարվել են ինտերիերի ամբողջական հարդարման, ինժեներական և դիզայնին առնչվող աշխատանքներ՝ ստեղծելով ժամանակակից, հարմարավետ և ֆունկցիոնալ միջավայր բանկի հաճախորդների և աշխատակիցների համար։ Մենք կարևորել ենք որակը, մանրուքների ճշգրտությունը և ժամանակակից լուծումները՝ ապահովելով բարձրակարգ արդյունք։

Филиал Evoca Bank, Зоравар Андраник
Ремонтные работы филиала Evoca Bank по адресу Зоравар Андраник 134/8 с созданием современной, удобной и функциональной среды.
Локация
КлиентEvoca Bank
В рамках проекта наша команда выполнила ремонтные работы филиала Evoca Bank, расположенного по адресу Зоравар Андраник 134/8. В ходе проекта были реализованы работы по полной внутренней отделке, инженерным решениям и дизайн-сопровождению, что позволило создать современную, комфортную и функциональную среду для клиентов и сотрудников банка. Особое внимание было уделено качеству, точности деталей и современным решениям, благодаря чему был обеспечен высокий результат.