Evoca Bank մասնաճյուղ, Զորավար Անդրանիկ
Զորավար Անդրանիկ 134/8 հասցեում գտնվող Evoca Bank մասնաճյուղի վերանորոգման աշխատանքներ՝ ժամանակակից, հարմարավետ և ֆունկցիոնալ միջավայր ստեղծելու նպատակով։
Տեղանք
ՀաճախորդEvoca Bank
Նախագծի շրջանակում Զորավար Անդրանիկ 134/8 հասցեում գտնվող Evoca Bank մասնաճյուղի վերանորոգման աշխատանքներն իրականացվել են մեր թիմի կողմից։ Նախագծի ընթացքում կատարվել են ինտերիերի ամբողջական հարդարման, ինժեներական և դիզայնին առնչվող աշխատանքներ՝ ստեղծելով ժամանակակից, հարմարավետ և ֆունկցիոնալ միջավայր բանկի հաճախորդների և աշխատակիցների համար։ Մենք կարևորել ենք որակը, մանրուքների ճշգրտությունը և ժամանակակից լուծումները՝ ապահովելով բարձրակարգ արդյունք։

Evoca Bank Branch, Zoravar Andranik
Renovation works for the Evoca Bank branch on Zoravar Andranik 134/8, creating a modern, comfortable and functional environment.
Location
ClientEvoca Bank
Within the scope of the project, the renovation works of the Evoca Bank branch located at Zoravar Andranik 134/8 were carried out by our team. During the project, complete interior finishing, engineering and design-related works were implemented, creating a modern, comfortable and functional environment for the bank’s customers and employees. We focused on quality, precision in every detail and modern solutions, ensuring a high-level result.