Դիլիջանի քաղաքային զբոսայգու մարզահամալիրի շինարարություն
Դիլիջանի քաղաքային զբոսայգում ժամանակակից բազմաֆունկցիոնալ մարզահամալիրի շինարարության և վերանորոգման նախագիծ՝ էսքիզային լուծումներով և բացօթյա հարմարավետ մարզական միջավայրի ստեղծմամբ։
ՏեղանքԴիլիջան, Հայաստան
ՀաճախորդDilijan City Park
Դիլիջանի քաղաքային զբոսայգում տեղի ունեցավ ժամանակակից բազմաֆունկցիոնալ մարզահամալիրի բացումը։ Նախագծի շինարարության, վերանորոգման և էսքիզային լուծումների աշխատանքներն իրականացվել են InRoom-ի թիմի կողմից՝ հերթական անգամ ցույց տալով, որ մեզ համար որակն ու գեղեցկությունը հաջողության կարևոր բաղադրիչներ են։ Մարզահամալիրը բաղկացած է work-out գոտուց՝ բացօթյա ուժային մարզասարքերով, ինչպես նաև բազմաֆունկցիոնալ մարզահրապարակից, որը նախատեսված է մինի ֆուտբոլի, բասկետբոլի, վոլեյբոլի, թենիսի և այլ մարզաձևերի համար։ Արդյունքում ստեղծվել է ժամանակակից, ակտիվ և հարմարավետ միջավայր, որը նպաստում է առողջ ապրելակերպին, հանգստին և համայնքային ակտիվությանը։
Ստեղծել դիմացկուն, ֆունկցիոնալ և տեսողականորեն գրավիչ բացօթյա մարզահամալիր, որը կհամապատասխանի տարբեր տարիքային խմբերի և կծառայի մի քանի մարզաձևերի համար։
Մեր թիմն իրականացրել է շինարարական, վերանորոգման և էսքիզային աշխատանքներ՝ ճշգրիտ կատարմամբ և ժամանակակից նյութերով, ստեղծելով բազմաֆունկցիոնալ մարզական միջավայր՝ ակտիվ օգտագործման, հարմարավետության և երկարաժամկետ շահագործման համար։

Строительство спортивного комплекса в городском парке Дилижана
Проект строительства и обновления современного многофункционального спортивного комплекса в городском парке Дилижана, включая эскизные решения и создание комфортной спортивной среды под открытым небом.
Локация Дилижан, Армения
КлиентDilijan City Park
В городском парке Дилижана состоялось открытие современного многофункционального спортивного комплекса. Работы по строительству, обновлению и эскизным решениям были выполнены командой InRoom, что в очередной раз показало наш подход к созданию пространств, где качество и эстетика напрямую связаны с успехом. Спортивный комплекс включает зону work-out с уличными силовыми тренажёрами, а также многофункциональную спортивную площадку, предназначенную для мини-футбола, баскетбола, волейбола, тенниса и других видов спорта. В итоге было создано современное, активное и комфортное пространство, способствующее здоровому образу жизни, отдыху и вовлечению сообщества.
Создать долговечный, функциональный и визуально привлекательный открытый спортивный комплекс, который подойдет для разных возрастных групп и будет использоваться для нескольких видов спорта.
Наша команда выполнила строительные, ремонтные и эскизные работы с точным исполнением и современными материалами, создав многофункциональную спортивную среду для активного использования, комфорта и долговечности.